Blog o dizajnovom nábytku na mieru

Kvalitné blogy o nábytku na kľúč stále chýbajú. A chýbajú aj overené a vierohodné informácie, ako taký nábytok vzniká, z čoho je vyrobený, na čo treba dbať pri jeho navrhovaní a ako sa účinne postarať, aby vydržal v kondícii čo najdlhšie. Preto sme sa rozhodli založiť a písať vlastný blog, v ktorom Vás postupne zasvätíme do tajov výroby dizajnového nábytku na mieru.

Blog o nábytku so spoľahlivými informáciami

To je naším cieľom. V tejto sekcii Vás budeme informovať o novinkách a problémoch v oblasti výroby interiérového nábytku na mieru. Postupne sa dozviete, aké materiály používame na kuchynské linky, obývačky, kúpeľne, vstavané skrine či detské izby, aké sú rozdiely vo vlastnostiach jednotlivých materiálov, ako rozoznáte kvalitný nábytok od nekvalitného, i ako ho správne ošetriť. Pre nás je špičkový nábytok nielen prácou, ale aj vášňou, záľubou a láskou.

Vstavané skrine šetria priestor každej domácnosti

Máte dilemu, či je pre Vás lepšia klasická skriňa, alebo vstavaná? Prinášame Vám užitočné rady a stručný prehľad, čo všetko by kvalitná vstavaná skriňa mala mať.

Viac

Ako zariadiť modernú detskú izbu

Chystáte sa zariadiť alebo zrekonštruovať detskú izbu? Premýšľate, ako začať a na čo nezabudnúť? Návod, ako postupovať, prinášame v tomto článku.

Viac

Vstavané elektrospotrebiče v kuchyni na mieru

Kuchynská linka, v ktorej sú vstavané elektrospotrebiče, potrebuje vyššie investície, ale ušetrí Vám veľa priestoru i času. Podrobnosti nájdete tu.

Viac

Vábi vás pekná spálňa? Skúste nábytok na kľúč

Príjemný a pohodlný spálňový nábytok zvyšuje kvalitu spánku. Je lepšia drevená, kovová či čalúnená posteľ? O všetkom píšeme tu.

Viac

Najvhodnejšia pracovná doska do kuchyne

Ktorá pracovná doska má najlepšie vlastnosti? Drevená, laminátová, kamenná, sklenená, keramická, oceľová alebo betónová? Čítajte tu.

Viac

Bezúchytkový nábytok - áno, alebo nie?

Bezpečnosť, hygiena a luxusný vzhľad. To sú 3 z viacerých predností, ktorými sa hrdí nábytok bez úchytiek. Viac sa dočítate v našom blogu.

Viac

Ako vybrať vhodný drez do kuchynskej linky

Z akých materiálov sú kuchynské drezy? Aké sú ich vlastnosti? Ktorý drez je pre Vás najvhodnejší? Dozviete sa v tomto blogu.

Viac

Ako vzniká moderná kuchynská linka na mieru

Láka Vás nová kuchynská linka? Chcete vedieť, koľko stojí? A ako dlho trvá jej výroba? Prečítajte si náš blog.

Viac