VEJO zákazková výroba nábytku


DIZAJNOVÝ NÁBYTOK NA MIERU

Navrhujeme, vyrábame a montujeme atypický interiérový nábytok na mieru. Presne podľa predstáv a prianí klienta. To je hlavná činnosť nášho tímu, v ktorom figurujú skúsení špecialisti. Ak zariadenie svojej domácnosti, obchodu, kancelárie či iných priestorov zveríte nám, môžete sa spoľahnúť na profesionálny prístup, kvalitnú prácu, odborné poradenstvo, štýlový dizajn a špičkové prevedenie.

Najväčší záujem medzi našimi klientmi je o kuchynské linky na mieru, atypické vstavané skrine, kancelársky nábytok a študentské alebo detské izby. Realizovali sme aj manželské postele a celé spálne, obývačkové zostavy, nábytok do predsiení a moderné drevené obklady z masívu. Pod značkou VEJO produkujeme prvotriedny nábytok, na ktorého výrobu používame komponenty od renomovaných domácich a svetových značiek.

Pri výrobe kladieme dôraz na precíznu prípravu, kvalitu práce a kvalitu materiálov. Naši montážni pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami sú garanciou bezproblémového zmajstrovania nábytku priamo u zákazníka. Na nasledujúcich stránkach Vám predstavujeme výber z našich realizácií.