Súťaž o kuchynskú linku v hodnote 1.500 €

Jarnú súťaž na Facebooku o kuchynskú linku na mieru značky VEJO sme ukončili v nedeľu 3. mája 2020 o polnoci. Výherkyňou sa stala pani Elena Barteková z Martina. K výhre jej srdečne blahoželáme a veríme, že ju nová linka poteší.

Všetkým súťažiacim a priaznivcom nášho dizajnového nábytku úprimne ďakujeme za podporu, zdieľania, komentáre i súkromné správy. Ak sa na Vás neusmialo šťastie teraz, nemusíte byť smutní. Čoskoro pre Vás pripravíme ďalšiu súťaž o zaujímavé ceny. Ako obvykle, tešiť sa môžete na exkluzívne interiérové nábytkové kúsky z našej dielne, ktoré skrášlia a spríjemnia Vašu domácnosť. Sledujte nás naďalej tu a zároveň aj na Facebooku, aby ste sa dozvedeli viac.

Jarná súťaž o originálnu kuchynskú linku značky VEJO

Vyhrajte kuchynskú linku na mieru v hodnote až 1.500 €! Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže na Facebooku. Základné pravidlá sú jednoduché. Hlavnou výhrou je nová kuchynská linka podľa Vašich predstáv v hodnote 1.000 €. Ale ak splníte aj bonusové podmienky, svoju výhru môžete navýšiť o ďalších 500 €. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Súťaž s výrobcom špičkového dizajnového nábytku na mieru značky VEJO trvá od 17. marca 2020 do 3. mája 2020. Zapojiť sa do nej môžu všetci občania s trvalým alebo prechodným pobytom v Slovenskej republike, ktorí najneskôr v deň ukončenia súťaže dosiahnu vek minimálne 18 rokov. Stačí lajkovať a napísať komentár pod obrázok so súťažou v našom profile na Facebooku a novučičká kuchyňa môže byť Vaša.

Základné pravidlá pre účasť v súťaži

1) Kliknite na ikonu “PÁČI SA MI TO“ pod obrázkom so súťažou v profile našej značky VEJO na Facebooku.

2) Do komentárov pod obrázkom k súťaži na Faceboku napíšte názov aspoň dvoch elektrospotrebičov, ktoré sú súčasťou modernej kuchynskej linky. Pomôcky nájdete TU.

Bonusové (nepovinné) pravidlá

1) Výhercovi, ktorý bude v čase žrebovania zároveň fanúšikom profilu značky VEJO na Facebooku, zvýšime hodnotu výhry o 200 €.

2) O ďalších 300 € navýšime výhercovi výhru, ak bude obrázok alebo banner k súťaži verejne zdieľať vo svojom osobnom profile na Facebooku.

Hlavná výhra

Kuchynská linka na mieru v hodnote 1.000 €. V prípade splnenia všetkých základných a bonusových pravidiel je výhrou kuchynská linka na mieru v hodnote až 1.500 €.

Štatút súťaže

Názov: Súťaž o kuchynskú linku na mieru od značky VEJO v hodnote až 1.500 €

  1. Súťaž prebieha výlučne na Facebooku. Úlohou súťažiacich je kliknúť na ikonu “PÁČI SA MI TO“ pod obrázkom so súťažou a zároveň napísať do komentárov pod obrázkom názvy aspoň dvoch elektrospotrebičov, ktoré sú súčasťou modernej kuchynskej linky.
  2. Organizátorom súťaže je firma WARRIOR spol., s.r.o., ktorá je vlastníkom značky VEJO - výrobca kvalitného nábytku na mieru (ďalej len Organizátor). Spoločnosť sídli na Ulici 1.mája 3903/32 v Liptovskom Mikuláši (PSČ 031 01). Jej IČO je 47358211 a je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline v oddieli Sro ako vložka číslo 59712/L.
  3. Súťaž začína v utorok 17.3.2020 a končí v nedeľu 3.5.2020 o 23:59 hod.
  4. Do súťaže sa môže zapojiť každá osoba s trvalým alebo prechodným pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá najneskôr v deň zapojenia sa do súťaže dovŕši vek 18 rokov.
  5. Zástupca Organizátora súťaže vyžrebuje výhercu v pondelok 4.5.2020. Meno výhercu bude zverejnené v ten istý deň na časovej osi profilu firmy VEJO na Facebooku. Poverený zástupca Organizátora súťaže bude výhercu kontaktovať prostredníctvom súkromnej správy na Facebooku.
  6. Výhra bude odovzdaná a zrealizovaná po vzájomnej dohode Organizátora súťaže s výhercom. Na výhru nevzniká právny nárok ani finančný nárok a výherca si nemôže uplatňovať nárok na výhru súdnou cestou, ani jej vyplatenie vo finančnej hotovosti.
  7. Ak sa výherca rozhodne pre kuchynskú linku, ktorej hodnota prekračuje výšku výhry, po dohode s Organizátorom mu táto výška výhry môže byť odpočítaná od celkovej sumy za dodanú kuchynskú linku. Finančný rozdiel výherca vyplatí Organizátorovi na základe predloženej faktúry v hotovosti, alebo peňažným prevodom na účet Organizátora.
  8. Spoločnosť Facebook nie je organizátorom súťaže a je oslobodená od akýchkoľvek záväzkov, ku ktorým sa zaviazal Organizátor súťaže
  9. Táto súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook, a nie je s touto spoločnosťou nijako spojená.